fami_fbg09s120300104
fami_fbg09s120300104_2
fami_fbg09s120300104
fami_fbg09s120300104_2
FAMI FBG09S120300104 half shelf for workbench WORK UP 1260x300x35 mm blue RAL 5012
Product description:
  • Lower non-perforated half bottom plate attachment part for workbenches work
  • Dimensions mm W =1260 D =300 H =35
  • Colour: blue RAL 5012
Key features according to our expert
  • Width: 1260 mm
  • Depth: 300 mm
  • Height: 35 mm
  • Colour (manufacturer): Blue
  • Color: Blue
  • RAL number: 5012
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711394289
  • Supplier number: FAMI FBG09S120300104
Width
1260 mm
Depth
300 mm
Height
35 mm